• Programma komende week (Onder voorbehoud van wijzigingen)

    WedstrijddatumThuisteamUitteamCompetitiesoortAccommodatieVeldDetails
    01-02-2020 08:30JVC Dedemsvaart JO12-3Rohda Raalte JO12-5regulierSportpark De Boekweitveld 2
    01-02-2020 08:30JVC Dedemsvaart JO9-5SJO JCO JO9-4GregulierSportpark De Boekweitveld 3
    01-02-2020 08:30JVC Dedemsvaart JO8-2SV Zwolle JO8-1regulierSportpark De Boekweitveld 3
    01-02-2020 08:30JVC Dedemsvaart JO9-4v.v. Hellendoorn JO9-3regulierSportpark De Boekweitveld 3
    01-02-2020 08:30JVC Dedemsvaart JO13-2SVZW JO13-1regulierSportpark De Boekweitveld 5
    01-02-2020 08:30JVC Dedemsvaart JO11-2HHC Hardenberg JO11-2regulierSportpark De Boekweitveld 2
    01-02-2020 08:30Be Quick '28 JO8-3JVC Dedemsvaart JO8-3regulierSportpark Be Quick '28Veld 1L
    01-02-2020 08:30WVF JO19-3JVC Dedemsvaart JO19-4regulierSportpark De Weide Steenveld 3
    01-02-2020 09:00Gramsbergen JO10-2JVC Dedemsvaart JO10-2regulierSportpark 't Hoge Holtveld 4
    01-02-2020 09:15JCLE JO13-2GJVC Dedemsvaart JO13-4regulierSportpark De Kei1.veld 1
    01-02-2020 09:30JVC Dedemsvaart JO9-2Lemelerveld JO9-1regulierSportpark De Boekweitveld 3
    01-02-2020 09:30JVC Dedemsvaart JO8-1Den Ham JO8-1regulierSportpark De Boekweitveld 3
    01-02-2020 09:30JVC Dedemsvaart JO10-5Rohda Raalte JO10-7MregulierSportpark De Boekweitveld 3
    01-02-2020 09:30Marienberg JO11-2GJVC Dedemsvaart JO11-4regulierSportpark Westerparkveld 4 pupillen
    01-02-2020 09:45JVC Dedemsvaart JO11-3SJO JCO JO11-4GregulierSportpark De Boekweitveld 2
    01-02-2020 09:45JVC Dedemsvaart JO11-1Ruinerwold JO11-1regulierSportpark De Boekweitveld 2
    01-02-2020 09:45Nunspeet JO10-3JVC Dedemsvaart JO10-3regulierSportpark De Wiltsangh3-veld 3
    01-02-2020 09:50Hardenberg '85 MO15-1JVC Dedemsvaart MO15-1regulierSportpark Baalderveld Veld 2
    01-02-2020 10:00JVC Dedemsvaart JO15-2HHC Hardenberg JO15-2regulierSportpark De Boekweitveld 5
    01-02-2020 10:00JVC Dedemsvaart JO13-1Berkum JO13-1GregulierSportpark De Boekweitveld 4
    01-02-2020 10:00Hatto Heim JO13-3JVC Dedemsvaart JO13-3regulierSportpark 't Achterveenveld 3 (Hatto H)
    01-02-2020 10:00Bruchterveld JO9-1JVC Dedemsvaart JO9-3regulierSportpark Noppenweideveld 1
    01-02-2020 10:00Rohda Raalte JO12-3JVC Dedemsvaart JO12-2regulierSportpark TijenraanVeld 4A
    01-02-2020 10:30JVC Dedemsvaart JO10-1HHC Hardenberg JO10-1regulierSportpark De Boekweitveld 1
    01-02-2020 10:30JVC Dedemsvaart JO10-4Holten JO10-2GregulierSportpark De Boekweitveld 1
    01-02-2020 10:30SJO FC Dalfsen JO15-2JVC Dedemsvaart JO15-4regulierSportpark Gernerveld E
    01-02-2020 10:30JCLE JO9-1JVC Dedemsvaart JO9-1regulierSportpark De Kei2.veld 2
    01-02-2020 10:30SVBO JO15-1JVC Dedemsvaart JO15-1regulierSportpark SVBO a/d ParkstraatHoofdveld
    01-02-2020 11:00JVC Dedemsvaart JO15-3Den Ham JO15-2regulierSportpark De Boekweitveld 2
    01-02-2020 11:00HHC Hardenberg MO17-2JVC Dedemsvaart MO17-1regulierSportpark De Boshoek (HHC)veld 4
    01-02-2020 11:15Bargeres JO12-1JVC Dedemsvaart JO12-1regulierSportpark Easy Fit Emmenveld 2
    01-02-2020 11:30JVC Dedemsvaart JO17-2IJVV JO17-2regulierSportpark De Boekweitveld 5
    01-02-2020 11:30JVC Dedemsvaart JO17-3Havelte JO17-2regulierSportpark De Boekweitveld 3
    01-02-2020 11:30Dieze West JO17-1JVC Dedemsvaart JO17-4regulierSportpark Het Hoge Laarveld 2-Storica
    01-02-2020 12:00JVC Dedemsvaart JO17-1Nunspeet JO17-1regulierSportpark De Boekweitveld 4
    01-02-2020 12:00VCG JO19-1JVC Dedemsvaart JO19-2regulierSportpark De Heidepolveld 1
    01-02-2020 12:30DZOH JO19-3JVC Dedemsvaart JO19-3regulierSportpark Zwanenveldveld 2
    01-02-2020 14:30JVC Dedemsvaart JO19-1De Zweef JO19-1regulierSportpark De Boekweitveld 4
    01-02-2020 14:30Avereest VR1JVC Dedemsvaart VR2regulierSportpark De Balk2-veld 2 Avereest/Balkbrug
    01-02-2020 14:30MVV '69 VR1JVC Dedemsvaart VR1regulierSportpark De Leemkamp1-veld 1