• Klik hier voor de Instagram pagina van JVC Meiden en Vrouwen

  • Programma komende week (Onder voorbehoud van wijzigingen)

    WedstrijddatumThuisteamUitteamCompetitiesoortAccommodatieVeldDetails
    22-09-2021 20:00SSA DVC Dedemsvaart 2ZVH 1regulierCitadel de (Dedemsvaart)Citadel de (Dedemsvaart) veld 1
    22-09-2021 21:00SSA DVC Dedemsvaart 5SSA DVC Dedemsvaart 4regulierCitadel de (Dedemsvaart)Citadel de (Dedemsvaart) veld 1
    22-09-2021 21:00Drienerlo 1SSA DVC Dedemsvaart 1regulierUT (Enschede)UT (Enschede) veld 1
    25-09-2021 08:30SSA DVC Dedemsvaart MO11-1Hardenberg '85 MO11-1regulierSportpark De Boekweitveld 1
    25-09-2021 08:30SSA DVC Dedemsvaart JO9-3HHC Hardenberg JO9-3regulierSportpark De Boekweitveld 1
    25-09-2021 08:30SSA DVC Dedemsvaart JO11-2Gramsbergen JO11-1regulierSportpark De Boekweitveld 5
    25-09-2021 08:30SSA DVC Dedemsvaart JO13-2PH JO13-2JMregulierSportpark De Boekweitveld 2
    25-09-2021 08:30SSA DVC Dedemsvaart JO8-3Daarlerveen JO8-1GregulierSportpark De Boekweitveld 1
    25-09-2021 08:30De Zweef JO8-1SSA DVC Dedemsvaart JO8-1regulierSportpark Gagelmanveld 6-De Zweef hoofd
    25-09-2021 08:30Hardenberg '85 JO9-1JMJVC Dedemsvaart JO9-2JMregulierSportpark BaalderveldVeld 2A
    25-09-2021 08:45Den Ham JO8-1JVC Dedemsvaart JO8-2JMregulierSportpark De Rohorstveld 3
    25-09-2021 09:00ST: SC Balkbrug/Avereest JO11-2JVC Dedemsvaart JO11-4JMregulierSportpark De Balkveld 1-Avereest/Balkbrug
    25-09-2021 09:00Gramsbergen JO9-4JMSSA DVC Dedemsvaart JO9-4regulierSportpark 't Hoge Holtveld 2
    25-09-2021 09:15Hardenberg '85 JO12-3JMSSA DVC Dedemsvaart JO12-4regulierSportpark BaalderveldVeld 1A
    25-09-2021 09:30SSA DVC Dedemsvaart JO9-1Lemelerveld JO9-3regulierSportpark De Boekweitveld 3
    25-09-2021 09:30JVC Dedemsvaart JO10-3JMLemele JO10-1regulierSportpark De Boekweitveld 3
    25-09-2021 09:30SSA DVC Dedemsvaart JO10-2CSV'28 JO10-4regulierSportpark De Boekweitveld 3
    25-09-2021 09:30Vilsteren JO13-1JMSSA DVC Dedemsvaart JO13-3regulierSportpark Moleneschveld 1
    25-09-2021 10:00SSA DVC Dedemsvaart JO15-1LAC Frisia 1883 JO15-1regulierSportpark De Boekweitveld 1
    25-09-2021 10:00SSA DVC Dedemsvaart MO15-1Hulzense Boys MO15-1regulierSportpark De Boekweitveld 4
    25-09-2021 10:00JVC Dedemsvaart JO13-1De Zweef JO13-1regulierSportpark De Boekweitveld 2
    25-09-2021 10:00SSA DVC Dedemsvaart JO12-2HHC Hardenberg JO12-2regulierSportpark De Boekweitveld 5
    25-09-2021 10:00JVC Dedemsvaart JO11-3Voorwaarts V. JO11-1regulierSportpark De Boekweitveld 5
    25-09-2021 10:00ST: SC Balkbrug/Avereest JO12-1SSA DVC Dedemsvaart MO12-1regulierSportpark De Balkveld 1-Avereest/Balkbrug
    25-09-2021 10:00Gramsbergen JO10-1JMSSA DVC Dedemsvaart JO10-1regulierSportpark 't Hoge Holtveld 2
    25-09-2021 10:00Rohda R. JO12-1JMSSA DVC Dedemsvaart JO12-1regulierSportpark TijenraanVeld 4A
    25-09-2021 11:30SSA DVC Dedemsvaart JO19-3ST: SVV '56/Kloosterhaar JO19-1regulierSportpark De Boekweitveld 2
    25-09-2021 11:30SSA DVC Dedemsvaart JO17-2KHC JO17-1regulierSportpark De Boekweitveld 4
    25-09-2021 11:30Hatto Heim JO14-2SSA DVC Dedemsvaart JO14-1regulierSportpark 't Achterveenveld 3-Hatto H
    25-09-2021 11:45Hattem 2SSA DVC Dedemsvaart 2regulierSportpark 't Achterveenveld 2-Hattem
    25-09-2021 12:00SVI 11SSA DVC Dedemsvaart 5regulierSportpark De SiggelsVeld 3
    25-09-2021 12:00Vroomshoopse Boys JO17-1SSA DVC Dedemsvaart JO17-1regulierSportpark De Bosrand (Vroomshoop)veld 3
    25-09-2021 12:15ZAC JO19-2SSA DVC Dedemsvaart JO19-2regulierJo van Marle sportparkveld 2-ZAC veld 2
    25-09-2021 12:30SSA DVC Dedemsvaart JO19-1DETO JO19-1regulierSportpark De Boekweitveld 5
    25-09-2021 12:30Staphorst 9SSA DVC Dedemsvaart 4regulierSportpark het Noorderslagveld 3
    25-09-2021 13:00Rohda Raalte JO15-2SSA DVC Dedemsvaart JO15-3regulierSportpark TijenraanVeld 5
    25-09-2021 13:30SSA DVC Dedemsvaart VR1Gramsbergen VR2regulierSportpark De Boekweitveld 4
    25-09-2021 13:30SSA DVC Dedemsvaart JO15-4De Zweef JO15-4dregulierSportpark De Boekweitveld 1
    25-09-2021 14:30SSA DVC Dedemsvaart O23-1WHC O23-1regulierSportpark De Boekweitveld 2
    25-09-2021 14:30SSA DVC Dedemsvaart 3SC Lutten 3regulierSportpark De Boekweitveld 3