• Klik hier voor de Instagram pagina van JVC Meiden en Vrouwen

  • Programma Thuis komende weken (Onder voorbehoud van wijzigingen)

    DatumWedstrijdScheidsrechterAccommodatieVeld
    wo 22-sep. 20:00SSA DVC Dedemsvaart 2 - ZVH 1M. (Mursel) SönerCitadel de (Dedemsvaart)Citadel de (Dedemsvaart) veld 1
    wo 22-sep. 21:00SSA DVC Dedemsvaart 5 - SSA DVC Dedemsvaart 4M. (Mursel) SönerCitadel de (Dedemsvaart)Citadel de (Dedemsvaart) veld 1
    za 25-sep. 08:30SSA DVC Dedemsvaart MO11-1 - Hardenberg '85 MO11-1Sportpark De Boekweitveld 1
    za 25-sep. 08:30SSA DVC Dedemsvaart JO9-3 - HHC Hardenberg JO9-3Sportpark De Boekweitveld 1
    za 25-sep. 08:30SSA DVC Dedemsvaart JO11-2 - Gramsbergen JO11-1Sportpark De Boekweitveld 5
    za 25-sep. 08:30SSA DVC Dedemsvaart JO13-2 - PH JO13-2JMSportpark De Boekweitveld 2
    za 25-sep. 08:30SSA DVC Dedemsvaart JO8-3 - Daarlerveen JO8-1GSportpark De Boekweitveld 1
    za 25-sep. 09:30SSA DVC Dedemsvaart JO9-1 - Lemelerveld JO9-3Sportpark De Boekweitveld 3
    za 25-sep. 09:30JVC Dedemsvaart JO10-3JM - Lemele JO10-1Sportpark De Boekweitveld 3
    za 25-sep. 09:30SSA DVC Dedemsvaart JO10-2 - CSV'28 JO10-4Sportpark De Boekweitveld 3
    za 25-sep. 10:00SSA DVC Dedemsvaart JO15-1 - LAC Frisia 1883 JO15-1J.F. (Jos) OlsmanSportpark De Boekweitveld 1
    za 25-sep. 10:00JVC Dedemsvaart JO13-1 - De Zweef JO13-1Sportpark De Boekweitveld 2
    za 25-sep. 10:00SSA DVC Dedemsvaart MO15-1 - Hulzense Boys MO15-1Sportpark De Boekweitveld 4
    za 25-sep. 10:00SSA DVC Dedemsvaart JO12-2 - HHC Hardenberg JO12-2Sportpark De Boekweitveld 5
    za 25-sep. 10:00JVC Dedemsvaart JO11-3 - Voorwaarts V. JO11-1Sportpark De Boekweitveld 5
    za 25-sep. 11:30SSA DVC Dedemsvaart JO19-3 - ST: SVV '56/Kloosterhaar JO19-1Sportpark De Boekweitveld 2
    za 25-sep. 11:30SSA DVC Dedemsvaart JO17-2 - KHC JO17-1Sportpark De Boekweitveld 4
    za 25-sep. 12:30SSA DVC Dedemsvaart JO19-1 - DETO JO19-1J. (Jeroen) LuismanSportpark De Boekweitveld 5
    za 25-sep. 13:30SSA DVC Dedemsvaart VR1 - Gramsbergen VR2Sportpark De Boekweitveld 4
    za 25-sep. 13:30SSA DVC Dedemsvaart JO15-4 - De Zweef JO15-4dSportpark De Boekweitveld 1
    za 25-sep. 14:30SSA DVC Dedemsvaart 3 - SC Lutten 3Sportpark De Boekweitveld 3
    za 25-sep. 14:30SSA DVC Dedemsvaart O23-1 - WHC O23-1Sportpark De Boekweitveld 2
    za 25-sep. 14:30SSA DVC Dedemsvaart 6 - Gramsbergen 7Sportpark De Boekweitveld 5
    za 25-sep. 17:00SSA DVC Dedemsvaart 1 - Fit Boys 1AfgeschermdSportpark De Boekweitveld 1
    zo 26-sep. 10:30SSA DVC Dedemsvaart 3 - SC Balkbrug 2Sportpark De Boekweitveld 2
    zo 26-sep. 11:00SSA DVC Dedemsvaart 6 - Hoonhorst 2Sportpark De Boekweitveld 4
    wo 29-sep. 20:00SSA DVC Dedemsvaart 1 - ZVV Dynamo Lelystad 1F.K. (Fred) MobachCitadel de (Dedemsvaart)Citadel de (Dedemsvaart) veld 1
    za 02-okt. 08:30JVC Dedemsvaart JO8-2JM - DETO JO8-1JMSportpark De Boekweitveld 4
    za 02-okt. 08:30SSA DVC Dedemsvaart JO12-4 - Gramsbergen JO12-2JMSportpark De Boekweitveld 5
    za 02-okt. 08:30SSA DVC Dedemsvaart JO8-1 - F.C. Ommen JO8-3Sportpark De Boekweitveld 4
  • Programma uit komende weken (Onder voorbehoud van wijzigingen)

    WedstrijddatumWedstrijdScheidsrechterAccommodatieVeld
    22 sep. 20:00SSA DVC Dedemsvaart 2 - ZVH 1M. (Mursel) SönerCitadel de (Dedemsvaart)Citadel de (Dedemsvaart) veld 1
    22 sep. 21:00SSA DVC Dedemsvaart 5 - SSA DVC Dedemsvaart 4M. (Mursel) SönerCitadel de (Dedemsvaart)Citadel de (Dedemsvaart) veld 1
    22 sep. 21:00Drienerlo 1 - SSA DVC Dedemsvaart 1AfgeschermdUT (Enschede)UT (Enschede) veld 1
    25 sep. 08:30SSA DVC Dedemsvaart MO11-1 - Hardenberg '85 MO11-1Sportpark De Boekweitveld 1
    25 sep. 08:30SSA DVC Dedemsvaart JO9-3 - HHC Hardenberg JO9-3Sportpark De Boekweitveld 1
    25 sep. 08:30SSA DVC Dedemsvaart JO11-2 - Gramsbergen JO11-1Sportpark De Boekweitveld 5
    25 sep. 08:30SSA DVC Dedemsvaart JO13-2 - PH JO13-2JMSportpark De Boekweitveld 2
    25 sep. 08:30SSA DVC Dedemsvaart JO8-3 - Daarlerveen JO8-1GSportpark De Boekweitveld 1
    25 sep. 08:30De Zweef JO8-1 - SSA DVC Dedemsvaart JO8-1Sportpark Gagelmanveld 6-De Zweef hoofd
    25 sep. 08:30Hardenberg '85 JO9-1JM - JVC Dedemsvaart JO9-2JMSportpark BaalderveldVeld 2A
    25 sep. 08:45Den Ham JO8-1 - JVC Dedemsvaart JO8-2JMSportpark De Rohorstveld 3
    25 sep. 09:00ST: SC Balkbrug/Avereest JO11-2 - JVC Dedemsvaart JO11-4JMSportpark De Balkveld 1-Avereest/Balkbrug
    25 sep. 09:00Gramsbergen JO9-4JM - SSA DVC Dedemsvaart JO9-4Sportpark 't Hoge Holtveld 2
    25 sep. 09:15Hardenberg '85 JO12-3JM - SSA DVC Dedemsvaart JO12-4Sportpark BaalderveldVeld 1A
    25 sep. 09:30SSA DVC Dedemsvaart JO9-1 - Lemelerveld JO9-3Sportpark De Boekweitveld 3
    25 sep. 09:30JVC Dedemsvaart JO10-3JM - Lemele JO10-1Sportpark De Boekweitveld 3
    25 sep. 09:30SSA DVC Dedemsvaart JO10-2 - CSV'28 JO10-4Sportpark De Boekweitveld 3
    25 sep. 09:30Vilsteren JO13-1JM - SSA DVC Dedemsvaart JO13-3Sportpark Moleneschveld 1
    25 sep. 10:00SSA DVC Dedemsvaart JO15-1 - LAC Frisia 1883 JO15-1J.F. (Jos) OlsmanSportpark De Boekweitveld 1
    25 sep. 10:00JVC Dedemsvaart JO13-1 - De Zweef JO13-1Sportpark De Boekweitveld 2
    25 sep. 10:00SSA DVC Dedemsvaart MO15-1 - Hulzense Boys MO15-1Sportpark De Boekweitveld 4
    25 sep. 10:00SSA DVC Dedemsvaart JO12-2 - HHC Hardenberg JO12-2Sportpark De Boekweitveld 5
    25 sep. 10:00JVC Dedemsvaart JO11-3 - Voorwaarts V. JO11-1Sportpark De Boekweitveld 5
    25 sep. 10:00ST: SC Balkbrug/Avereest JO12-1 - SSA DVC Dedemsvaart MO12-1Sportpark De Balkveld 1-Avereest/Balkbrug
    25 sep. 10:00Gramsbergen JO10-1JM - SSA DVC Dedemsvaart JO10-1Sportpark 't Hoge Holtveld 2
    25 sep. 10:00Rohda R. JO12-1JM - SSA DVC Dedemsvaart JO12-1Sportpark TijenraanVeld 4A
    25 sep. 11:30SSA DVC Dedemsvaart JO19-3 - ST: SVV '56/Kloosterhaar JO19-1Sportpark De Boekweitveld 2
    25 sep. 11:30SSA DVC Dedemsvaart JO17-2 - KHC JO17-1Sportpark De Boekweitveld 4
    25 sep. 11:30Hatto Heim JO14-2 - SSA DVC Dedemsvaart JO14-1Sportpark 't Achterveenveld 3-Hatto H
    25 sep. 11:45Hattem 2 - SSA DVC Dedemsvaart 2A. (Albert) TopferSportpark 't Achterveenveld 2-Hattem